Prvo i treće mjesto literarni rad

nagradaČestitke našim učenicima Sabri Čolić i Tariku Raljeviću za postignuti uspjeh na literarnom konkursu “Hiljadu godina nije malo, još hiljadu u srce bi mi stalo”! Povodom 1. marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, u okviru manifestacije “Ja domovinu imam i u srcu je nosim”, Pedagoški zavod Mostar i IC štamparija organizirali su konkurs za najbolji literarni rad, a nagrade našim uspješnim učenicima su dodjeljene danas, u prostorijama Studentskog hotela Mostar. Također, upriličena je i svečana akademija povodom državnog praznika, na kojoj su učestovali Ansambl Ornament iz Bijelog Polja, učenice Osnovne škole “Zalik” koje su izvele prigodne recitacije te učenici Osnovne škole “Mustafa Ejubović- Šejh Jujo”.
Sabra Čolić, učenica naše škole, osvojila je prvo, a Tarik Raljević treće mjesto. Zahvaljujemo im se na dobroj promociji škole i želimo im još puno uspjeha u narednim konkursima!.

Rad možete pročitati klikom na sljedeći link : literarni rad