Posjeta Filozofskom fakultetu u Mostaru

germanistika20. studenog 2013. godine su naši učenici s profesoricom njemačkog jezika Natašom Ćorić posjetili Filozofski fakultet u Mostaru, točnije nazočili su predavanjima na odsjeku germanistike kod profesorice Darije Glibić. Radi se o učenicima četvrtog razreda koji slušaju njemački jezik i kao izborni predmet u školi. Na taj je način ostvarena suradnja između naše škole u Sveučilišta u Mostaru na obostrano zadovoljstvo, a učenicima je pružena prilika da pobliže upoznaju i dožive način rada na fakultetu koji ih u dogledno vrijeme i očekuje.
Naši učenici su imali priliku i razgledati zgradu Filozofskog fakulteta te se informirati o načinu praćenja rada studenata.
I profesorica Glibić i profesorica Ćorić ovaj posjet vide kao dobar početak daljnje suradnje između Gimnazije Mostar i Filozofskog fakulteta.