Ljetni školski muzej- Historija/Povijest Gimnazije Mostar

Dana 15.06.2016.godine u 9 sati, u prostorijama Gimnazije Mostar  bit će upriličeno svečano otvaranje Ljetnog školskog muzeja Gimnazije Mostar.Svrha projekta jest otvoriti vrata škole javnosti te ponuditi sugrađanima i turistima, tijekom ljetnog odmora 2016.godine, zanimljivu bogatu kulturnu baštinu Gimnazije Mostar.Osnovni cilj projekta jest otvaranje i uređenje ljetnog školskog muzeja, poboljšanje turističke ponude Grada Mostara, kao i upoznavanje javnosti o historiji/povijesti Gimnazije Mostar kao jednog od simbola Grada Mostara.Učenici Gimnazije Mostar, članovi Poduzetničke sekcije, će Vam prikazati historiju/povijest Gimnazije Mostar, arhivsku građu staru preko 100 godina s brojnim poznatim imenima bivših učenika naše Škole.

DOBRO NAM DOŠLI!!!

Aktivnosti projekta  će trajati od 15.06.2016.godine do 06. 07. 2016. godine u vremenu od 9 do 13 sati.