Gimnazijalka državni top model

Na finalnom natjecanju za bosanskohercegovačkog top modela Rowenta for Elite Model Look 2013 predstavilo se 16 djevojaka iz BiH, a titulu top modela ponijela je naša učenica: Kristina Čuljak.Kristina se nije nadala pobjedi, bila je toliko iznenađena kada je čula svoje ime, da joj je trebalo par trenutaka da dođe sebi.

„Ova pobjeda mi puno znači, nadam se da ću postići neke ciljeve i ostvariti želje. Krajem studenoga odlazim u Kinu na svjetsko natjecanje, nadam se dobrim rezultatima.“Na pitanje kako vidi svoju budućnost odgovorila je: „Cilj mi je završiti srednju školu i poslije upisati željeni fakultet, a nadam se da ću biti uspješna i dobra u svom poslu kao model“.

Našoj dragoj Kristini želimo sreću, uspješnu karijeru, i odgovorno obavljanje posla koji bude radila.

Ivo Čarapina, III.a