Gimnazija Mostar-Lornsenschule Schleswiig

I ove godine su nam došli u posjet učenici iz Lornsenschule-Schleswig. Time je nastavljena već tradicionalna suradnja između naših škola. Učenici su imali priliku posjetiti naš prelijepi grad, Sarajevo, Ambasadu Republike Njemačke u Sarajevu, upoznati ljepote krajolika naše države, doživjeti obiteljsku atmosferu i steći nove prijatelje.   Osim toga sudjelovali su i na nastavi te radili na zajedničkom projektu. Uzvratni posjet naših učenika uz pratnju profesorica njemačkog jezika Nataše Ćorić i Adalete Ćemalović , je planiran za lipanj mjesec.Budući da fotografija uvijek govori više od tisuću riječi, nadam se da će vam upravo fotografije prenijeti djeliće pozitivne atmosfere.

[BMo_scrollGallery id=12 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=400 gallery_height=250 thumbs_width=60 thumbs_height=60 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=0 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]