Cirkusgrad u vrtićima

cirkusgraddNakon velike pobjede u gradskoj konkurenciji volonterskih akcija, naše Vijeće učenika krenulo je u nove pohode. Ovaj put odlučili su razveseliti najmlađe i pritom zaraditi nešto novca za humanitarne svrhe. U akciji je učestvovalo približno 15 učenika koji su bili maskirani u cirkusante i igrali predstave, te plesali kiki-ples u svim vrtićima na lijevoj obali grada.Mališani su za svaku predstavu platili po 2 KM, čime su naši učenici u 5 vrtića skupili cjelokupni iznos jedne ekskurzije, koji će biti poklonjen nekom od učenika koji isti nisu mogli osigurati. Prethodne sedmice završena je tek prva polovina akcije dok će isti postupak biti proširen i na ostatak vrtića u skorijem vremenu.

Lamija Aliman