Aktivnosti vijeća učenika

vijece2vijece1Na natjecanju Volonterskih akcija srednjih škola Mostara, Vijeće naše škole je pobjedilo akcijom humanitarnog karaktera pod nazivom „Dijelimo sreću“. Među osvojenim nagradama su i tri knjige: „Zločin i kazna“ F. M. Dostojevskog, „Božanstvena komedija“ Dantea Alighieria, te poznati svjetski besseller „Mi djeca s kolodvora Zoo“ Christine F.Sve tri knjige poklonjene su našoj knjižnici.  „Vijeće je ove godine bilo dosta aktivno, što se može vidjeti iz rezultata koje smo postigli. U ovoj školskoj godini realizirali smo 5 akcija, a važno je reći da smo imali veliki broj sastanaka, na kojima su članovi aktivno sudjelovali, te doprinosili radu Vijeća. Nadamo se da će Vijeće ostvarivati dobre rezultate i u nadolazećim generacijama“, rekao je predsjednik

Ivo Čarapina